Blog

Her Amaca Uygun Kartpostallar

Kartpostallar yıllar önce daha sık kullanılan bir iletişim aracıdır. İnsanlar özel günlerinde iyi dileklerini iletmek ya da bir şeyini paylaşmak amacıyla kullanırlardı. Ancak teknolojinin ilerlemesiyle birlikte kartpostalların yerini kısa mesajlar, sosyal medya postları, e-postalar ve izinli e-posta reklamcılığı aldı.

Kartpostallar zamanla nostalji bir ürün olmaya başladı. Maliyet bakımından uygun fiyatlı olan kartpostallar birine hediye vermek ya da önemli bir etkinliğini duyurmak isteyenler için şık bir yol olarak karşımıza çıkmaya başladı.

Firmalarda sektörde insanların aklında şık tasarımlarla kalmak istemelerinden dolayı iş ortakları ve müşterilerle iletişimlerinde kartpostalları kullanmayı tercih ediyorlar. Ayrıca günlük hayatında farklı olmak, nostalji yaşatmak isteyen insanlar da sevdiklerine yeni yıl, doğum günü ve tebrik kartı olarak kartpostal göndermeyi tercih ediyorlar.

Son zamanlarda kartpostal kullanım alanlarına bir yenisi daha eklendi. Düğün sahipleri katılımcılara hediye olarak çifte özel olarak basılmış kartpostallardan hediye etmeye başladı. Bu kartpostallar sayesinde katılımcılarda unutulmayacak birer anı bırakmış oldular.

Detaylı Bilgi Al ve Sipariş Et


  • /