Blog
İşletmeler İçin Kurumsal Kimlik Tasarımı

İşletmeler İçin Kurumsal Kimlik Tasarımı

İşletmelerin büyüklüğü ne olursa olsun kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır. Çünkü oluşan her marka büyüme potansiyeline sahiptir ve bunu da işletmenin doğru tanıtılmasıyla sağlayabilirler.

Kurumsal kimlikler işletmelerin kendi sektörlerinde daha iyi konuma gelmesinde, markalarının en iyi şekilde temsil edilmesinde yardımcı olmaktadır. Kurumsal kimlikler markaların ürün ve hizmetlerde kalite garantisi sunmalarında da yardımcı olur.

Kurumsal kimlik tasarımları içinde yer alan ürünler:
Logo tasarımı
Kartvizit tasarımı
Antetli kağıt tasarımı
A4 broşür tasarımı
A4 föy dosya tasarımı
Bloknot tasarımı
Küp bloknot tasarımı
Diploma zarfı tasarımı
Fatura ve irsaliye tasarımı
Tahsilat ve tediye makbuz tasarımı
CD ve CD kutusu tasarımı

Kurumsal kimlik oluşturulmadan önce işletmenin rengi belirlenmelidir. Çünkü bütün çalışmalar bu renkler üzerinden yapılır. Logo tasarımı ise işletmeyi yansıtması ve hangi sektörde çalıştığını anlatacak şekilde olmalıdır. Ayrıca işletmeyi yansıtan bir de slogan ihtiyaç duyulmaktadır.

Logo ve slogan tasarımından sonra işletme içinde ve dışında kullanılacak basılı ürünler tasarlanır. Bu malzemeler etkileyici, dikkat çekici ve şık olmalıdır. Çünkü bu basılı ürünler dışarıda işletmeyi temsil etmektedir.

Hepsinden de önemlisi bu tasarımları yaparken kesinlikle özgün olunmalıdır. Bunun için de işinde çok iyi, hayal gücü oldukça gelişmiş tasarımcılara ihtiyaç vardır.

İşletmenize kurumsal kimlik oluşturmak istiyorsunuz ama kime güveneceğinizi bilmiyor musunuz? Artık aramanıza gerek yok! Başarılı tasarımcılarımız ve uzman kadromuz sayesinde siz de sektörünüzde farkınızı ortaya koyun!

Detaylı Bilgi Al ve Sipariş Et  • /