Blog

Şık Tasarımlı Takvimlerle Planlarınıza Güzellik Katın

Takvimler hayatımızı kolaylaştıran, planlı programlı yaşamaya yarar sağlayan bir eşyadır. Hemen hemen her mekanda kendine yer bulan takvimler daha çok planlama yapılırken kullanılır. Takvimlerin birçok çeşidi vardır. Duvar takvimi, Sümen takvimi, Piramit takvim, Gemici takvimi, Masa takvimi, yıllık plan takvimi, vb.

Takvimleri farklı ürünler üzerinde kullanmak da mümkündür. Bunlar: Takvim yapraklı magnet, takvimli cetvel, takvimli kartvizit.

Takvim Çeşitleri:

Duvar Takvimi: Daha çok evlerde kullanılan bir takvimdir.

Sümen Takvimi: Masa üzerinde kullanılmak amacıyla üretilen bu takvimler not ve randevuların yazılması için hafta ve saat şeklinde tasarlanmış takvim çeşididir. Bu takvimler 52 hafta, her hafta bir sayfa olarak tasarlanır. Her gün içinde mesai saatleri yazılmaktadır.

Piramit Takvim: Masa üstünde kullanılan pratik bir takvimdir. Üçgen takvim olarak da adlandırılır. Üzerine not alma imkanı da sağladığı için ofislerde sıkça tercih edilir.

Gemici Takvimi: Denizcilik şirketleri tarafından sıkça tercih edilse de ofislerde de sık sık rastlanmaktadır. Bu takvimde önce ay ve sonraki ay aynı yaprakta görülebilir. Bulunulan ayın üstüne önceki ay sonrasına sonraki ay yerleştirilmiştir.

Masa Takvimi: Masaların vazgeçilmez öğelerinden olan masa takvimleriyle markanızla yıl boyunca müşterilerinizin yanında olursunuz.

Yıllık Plan Takvimi: poster şeklinde kuşe kağıda basılan bu takvimle bütün bir yılınızı planlayabilir, unutmayı engelleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al ve Sipariş Et


  • /