Web+

Web+

Teknolojinin gelişim ve değişiminin bilincinde, tasarımın doğasında olan özgünlük ilkesine yürekten bağlı olarak web sayfalarınızı tasarlıyoruz.

Web Tasarım:
Bugün internet aracılığıyla birçok platformda artan dijital olanaklardan, alışveriş, eğitim, öğrenim ve iletişim için sunulan yenilikçi yollardan haberdar olmak, işinizi buralarda duyurmak ve hatta icra etmek, bu uçsuz bucaksız dünyadan faydalanabilmek için önce o dünyaya adım atmanız gerekiyor doğal olarak… Ama işte tüm bunlar için de ilk önce profesyonel bir web sayfasına ihtiyacınız var!
Kendinizi ve yaptığınız işinizi dünyaya tanıtmak için, farklı ülkelerle iletişime geçmeniz, onlara bulundukları yerde hizmet verebilmeniz önemlidir. Peki, bunun için; web siteniz yeterli mi? Sizi gerçekten anlatıyor mu? Mesela dil desteği sunabiliyor musunuz?
Tüm dünyada milyonlarca kişinin internet kullanıcısı olduğu günümüzde, dijital bir çağda ve dünyada yaşadığımız aşikar. Bu durumda, size de her firmanın dijital dünyaya adım atması ve orada da varlık göstermesi kaçınılmaz gibi görünmüyor mu?
Bireysel veya kurumsal web tasarım işleri sanıldığı kadar basit bir iş değil elbette. Zaman alan bu çalışmalar için, kıymetli olan o zamanı doğru kullanmak ve detayları atlamamak istiyorsanız, kesinlikle web tasarım hizmeti almalısınız. Bu hizmet için de teknolojinin gelişiminin ve değişiminin bilincinde olan, tasarımın doğasında olan özgünlük ilkesine yürekten bağlı, profesyonel ekipler ile birlikte yol almalısınız (Burada biraz da kendimizden mi bahsediyoruz? Evet, tam da bunu yapıyoruz).
Web tasarım işlerinde aradığınız hizmeti bulmanız için, bu konuda aradığınız ayrıcalıklı konumu sağlamanız için, titiz bir şekilde ve özenle hazırlanan, iş kulvarınıza ve amacınıza hizmet eden, kullanışlı, şık ve detaylarda gizli olan başarıyı ortaya çıkaracak bir tasarım için, zehir gibi çalışan ve Antalya’da iddiasını ortaya koyan bir web tasarım ekibine sahibiz.

SEO ve SEM hizmeti:
Size sağlayacağımız SEO ve SEM hizmeti ile markanızın ve web sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alabileceğini biliyor musunuz? Google, Yandex, Bing ve diğer arama motorlarında uzman ekibimizin belirlediği anahtar kelimelerle birlikte kısa sürede bu başarıyı elde etmeniz mümkün. Yani bu çalışmalar markanızın hedef kitlenize uygun ziyaretçilere ulaşmasını sağlayacaktır. Ekibimiz hedef kitlenize hitap eden anahtar kelimeleri belirleyip analiz edecek ve en verimli olanlarına yönelik “Kurumsal SEO” çalışması yapacaktır.

Sosyal Medya Reklamcılığı:
Son yıllarda, özellikle de Covit 19 pandemisi sonrası, sosyal medyanın gücü herkes tarafından kabul edilen bir gerçek olarak apaçık karşımızda duruyor. Bu gerçekten yola çıkarak reklam verenler dijital ortamda yoğunlaşırken bu yoğunluğun da büyük bölümünü sosyal medya reklamları teşkil ediyor. Elbette ki biz bu noktada sahneye çıkıyor, sosyal medya reklam çalışmalarınıza sektör analizinden sonra başlıyoruz. Facebook, Instagram, Twitter, Linkedln gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde bu analiz verileriyle reklam paylaşımlarınızı hazırlıyor ve yayımlıyoruz…

Sosyal Medya Yönetimi:

İşinizle ilgili hedeflerinize ulaşmada dijital dünyadaki fırsatların farkına varıp web siteleriniz ve sosyal medya paylaşımlarınızla bu kitleye çok daha kolay ve etkili ulaşmanız mümkün…
Bilindiği üzere; internet sayesinde birçok farklı iletişim kanalı doğdu ve sosyal medya ağları da bu kanalların en önemlileri olarak adeta gözbebeğimiz oldu.
Çünkü Google verilerine göre Türkiye’de her gün yaklaşık 44 milyon kişi sosyal medya hesaplarında vakit geçirmekte... Hal böyleyken de sosyal medya büyük bir reklam kanalı haline gelmiş durumda. Firmalar da daha çok müşteriye ulaşabilmek veya var olan müşterilerine daha etkin hizmet sunabilmek için bu platformlardan yararlanmaktalar. İşte bu noktada “Sosyal Medya Yönetimi” hayati bir önem taşıyor.Çünkü Sosyal Medya Yönetimi; sosyal medya hesaplarının kullanımı, bu hesaplarda paylaşımların sıklığı ve şekli, içeriği, kurumsal kimliğin yansıtılma lisanı ve kriz anında izlenecek yolun belirlenmesi gibi konularda strateji belirlemek, bu stratejileri gerçekleştirmek ve sonuçlarını raporlamak süreçlerini kapsıyor. 

Ve haliyle de uzmanlık, tecrübe ve konuya hakimiyet gerektiriyor. Tahmin edeceğiniz gibi; biz bu konuda da son derece yetkin ve başarılı bir ekiple yolumuza devam ediyoruz…

Mobil Uygulama: Kullanması kolay ve güncel teknolojiyi takip eden tasarım alışkanlıklarını da içeren mobil uygulamalar için titizlikle geliştirilen arayüzlerle tasarım becerilerimizi markalarla buluşturarak, dijitalleşen projelerinizi daha ulaşılabilir kılıyoruz.
Mobil uygulamalarınızı farklı mecra ve kullanım alanlarına göre özelleştiriyor, görünürlüğünü bir üst seviyeye getiriyoruz. Kullanıcıları memnun eden gelişime ulaştıran testlerden geçirerek en uygun tasarım ve işleyişi sağlıyoruz.